


Syble XB-5066R Портативний бездротовий сканер штрих-коду з пам'яттю
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XB-5066R
1 799 ₴
Показати оптові ціниБездротовий сканер штрих-кодів із пам'яттю й автоскануванням Syble XB-5066R
Syble XB-5066R — це бездротовий сканер штрих-кодів, який використовують для передавання даних у форматі 2.4G, швидший і стабільніший. Компактний і ергономічний дизайн робить цю модель дуже популярною на ринках різних країн.
У сканері встановлена батарея 2200mAh, що дає використовувати його упродовж 24 годин після повного заряджання, її можна заряджати будь-яким портом USB.

Є два режими роботи сканера: миттєва завантаження даних, другий режим зберігання даних. В першому режимі дані будуть негайно завантажені на комп'ютер у межах діапазону дії радіосигналу, якщо сканер перебуває за межами діапазону — дані автоматично зберігаються, після повернення в діапазоні передавання потрібно тільки натиснути кнопку, щоб завантажити всі збережені, але не передані штрих-коди, це дає змогу користувачам застосовувати сканер без обмеження зони радіуса передавання сигналу.
Внутрішня пам'ять цього сканера штрих-кодів становить 4 Мб, яка може зберігати до 35 000 штрих-кодів (EAN13). Також у сканері використовується сучасний 32-розрядний мікропроцесор, який зробить декодування й передавання даних швидшими.

Особливості сканера штрих-кодів Syble XB-5066R
|
1
|
Висока швидкість сканування — 300 скан/сек. |
|
2
|
Пам'ять на 35 000 штрих-кодів. |
|
3
|
Враховує всі популярні різновиди штрих-кодів. |
|
4
|
Енергоефективна батарея забезпечує до 24 годин безперервної роботи. |
|
5
|
Сканер сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації. |
|
6
|
Радіус зв'язку через бездротовий канал до 80 метрів. |
|
|
Технічні характеристики:
| Джерело світла: | лазер 650nm |
| Зчитувані штрих-коди: | EAN-8,EAN-13,UPC-A,UPC-E,CODE39,CODE93,CODE128, EAN128, Codebar, Industrial 2 of 5, Interleave 2 of 5,Matrix 2 of 5,MSI,China Post Code and all 1D barcodes ects |
| Схема сканування: | односмугова |
| Скарсть сканування: | ≥300 скан/сек |
| Типи сканування: | ручний/автоматичний |
| Кут сканування: | 55° / 30° / 65° |
| Точність: | 4mil(0.1mm) |
| Глибина сканування | 0-250mm |
| Можливість помилки: | менш ніж 1/ 5 млн |
| Інтерфейс: | USB-HID |
| Частота: | 2.4G |
| Радіус дії: | 50-80 м (без перешкод) |
| Пам'ять: | до 35 000 кодів |
| Розміри: | 85mm*62mm*154mm |
| Вага: | 200g |
| Матеріал: | ABS+PC |
| Довжина кабелю: | 1M |
| Робоча температура: | -20℃~40℃ |
| Температура зберігання: | -40℃~70℃ |
| Вологість: | 5% — 85% без конденсації |
| Напруга/Ток | DC5V±10% / 85mA |
| Акумулятор: | 2200mAh |
Переваги сканера Syble XB-5066R
![]() |
Надійність Сканер має великий ресурс використання. |
![]() |
Міцність Посилений корпус і міцна конструкція витримають навіть падіння з 1,5 м. |
![]() |
Ергономічність Бездротовий Syble XB-5066R простий у використанні й ергономічний. |
![]() |
Ефективне передавання Радіус передавання даних пристрою становить до 100 м. Підтримка USB. |
Придбати бездротовий сканер для інвентаризації Syble XB-5066R за доступною ціною та з гарантією ви можете в інтернет-магазині Lemmix.com.ua. У нас завжди вигідно та приємно купувати!

Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.


Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | Code 128, Codabar |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Дальність сканування | 250 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP52 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 799 ₴





