


Грошова скринька Jepod JP-001 інтерфейс RJ12
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 19 квітня 20263 599 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грошова скринька Jepod JP-001.
Ящик для грошей — це частина POS-системи торгової точки, він призначений для зберігання вуличних засобів у порядку та збережності. Ящик працює в парі з чековим принтером, фіксальним реєстратором, касою. Касовий ящик Jepod JP-001 має всі необхідні характеристики для злагодженої та надійної роботи:
- 3-позиційний замок з ключами працює в трьох положеннях — «закрито», «відкриття в ручну» й «відкриття за сигналом» від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса).
- Напруга імпульсу відкривання 12 В або 24 В
- Надійний сталевий корпус із порошковим забарвленням чорного кольору, лотки для грошей і монет виготовлені з пластику ABS. Також є приховане відділення для зберігання чеків, накладних та інших документів.
- Частини, які перебувають у постійній роботі — механізм відкриття лотків і притиску грошей мають гарантований ресурс роботи 1.000.000 операцій.
- У передній частині є проріз для вкидання купюр без відкривання ящика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напрямок відкриття грошового ящика | Вперед |
| Кількість відділень для банкнот | 5 |
| Кількість відділень для монет | 4 |
| Тип замка | Ключовий, автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Інтерфейс підключення | RJ-12 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал лотків | Пластик ABS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴



