Чековий термопринтер XPrinter XP-Q300 USB + RS-232 + Ethernet
- В наявності 4 од.
- Оптом і в роздріб
4 899 ₴
Показати оптові ціни
Xprinter XP-Q300 або xp q800 - принтер для друку чеків, які найчастіше використовують на підприємствах громадського харчування. Принтер xprinter xp q800 однаково добре може працювати як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, що робить його дуже зручним для кухні. Передня кришка пристрою надійно захищає його від проникнення жиру та вологи.
Головними відмітними рисами цього пристрою є:
- Підвищена швидкість під час виготовлення чеків — 300 мм/сек;
- Наявність індикатора помилок;
- Порт, що дає змогу під'єднати грошову скриньку;
- Зручна будова корпусу, що дає змогу замінювати матеріали менш ніж за одну хвилину;
- Різні варіанти налаштувань друку;
- Обрізувач;
- Якісні та довговічні механізми.
|
Виробник: |
Xprinter (54) |
|
Технологія друку: |
лінійний точковий термодрук |
|
Роздільна здатність: |
203 dpi |
|
Швидкість друку: |
300 мм/с |
|
Макс. Ширина друку: |
48 мм, 72 мм |
|
Максимальна кількість точок у лінії: |
512, 576 |
|
Абразивна стійкість термоголовки: |
100 км |
|
Автообрізувач: |
є |
|
Тип автообрізання: |
повна або часткова |
|
Інтерфейс керування: |
USB + RS-232 + Ethernet |
|
Додаткові порти: |
RJ-11 для під'єднання грошового ящика |
|
Шкарпеткувані штрих-коди: |
UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128 |
|
Драйвери: |
Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Linux, Android SDK, iOS SDK |
|
Тип матеріалу: |
термопапір |
|
Ширина паперу: |
57,5 мм, 80 мм |
|
Макс. Діаметр рулону: |
80 мм |
|
Керування грошовим ящиком: |
24 В, 1 А |
|
Робоча температура: |
0 °C... +45°C |
|
Вологість: |
10–80% |
|
Габарити: |
183 мм х 143,5 мм х 135 мм |
|
Вага: |
1,3 кг |
|
Цвет: |
Чорний |
|
Живлення: |
110-220 В, 50-60 Гц; адапткр: 24 В, 2,5 А |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 300 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Діаметр рулону | 83 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Тип намотування | універсальна |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
- Ціна: 4 899 ₴









