



Бездротовий сканер штрих-кодів з підставкою Syble XB-5055R з функцією збору даних та автосканированием
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
1 699 ₴
Показати оптові ціниБездротовий сканер штрих-кодів з підставкою Syble XB-5055R з функцією збору даних та автосканированием
Сканер штрих-кодів Syble XB-5055R – це багатофункціональний бездротовий лазерний сканер для зчитування лінійних (1D) штрих-кодів. Відмітна особливість пристрою - наявність вбудованої пам'яті до 35.000 кодів, що значно розширює можливості сканера. При виході за зону покриття сигналу USB антени ви зможете продовжити сканування без втрати даних, штрих-коду додаватися в пам'ять автоматично. До того ж, у пристрої є режим інвентаризації, який зручно використовувати для переобліку складу та прийому нового товару. Функція автосканування – дозволить оператору, при необхідності, звільнити руки, сканер буде зчитувати коду автоматично без натискання кнопки.

Режими передачі даних:
|
1
|
Пряма передача зчитаного штрих-коду. Після зчитування коду сканер передає його відразу на комп'ютер. Якщо сканер знаходиться поза зоною дії радіосигналу маячка, лічений штрих код додається в пам'ять, коли сканер потрапляє в зону дії антени всі коду пам'ять автоматично передаються на комп'ютер. |
|
2
|
Режим інвентаризації. Всі лічені коду додаються в пам'ять сканера, навіть якщо сканер знаходиться в зоні дії USB передавача. Пам'ять здатна запам'ятовувати до 35.000 кодів |
Режими сканування:
|
1
|
Ручний. Код зчитується при натисканні кнопки на сканері |
|
2
|
Автосканування. Сканер автоматично включає лазер і зчитує штрих-код при проведенні товару перед сканером. Цю функцію зручно використовувати з підставкою, яку можна дозамовити окремо. |
Технічні характеристики:
| Глибина сканування | 0-250mm |
| Джерело світла: | лазер (650nm |
| Точність: | 4mil |
| Скарость сканування: | ≥300 скан/сек |
| Види сканування: | ручний/автоматичний |
| Радіус дії: | до 80 м |
| Пам'ять: | до 35000 кодів |
| Кут сканування: | 55° / 30° / 65° |
| Контрастність друку: | >30% |
| Ймовірність помилки: | менше 1/ 5 млн |
| Читання штрих-коди: | EAN-8,EAN-13,UPC-A,UPC-E,CODE39,CODE93,CODE128, EAN128, Codebar, Industrial 2 of 5,Interleave 2 of 5, Matrix 2 of 5,MSI,China Post Code and all 1D barcodes ects |
| Матеріал: | ABS+PC |
| Тип: | односмуговий |
| Робоча температура: | -20° to 50° |
| Температура зберігання: | -40° to 70° C |
| Вологість: | 5% - 85% без конденсації |
| Міцність: | падіння з висоти 1-2 метри |
| Інтерфейс: | USB-HID,USB Virtual COM |
| Розміри: | 172*70*73 мм |
| Вага: | 210g |
| Акумулятор: | 550mA |
| Напруга/Струм | 5VDC±1% / 85mA |
Кілька причин чому сканер Syble XB-5055R стане відмінним рішенням для вашого бізнесу:
![]() |
Декодує 99% лінійних кодів 1D |
![]() |
Сумісний з усіма програмами бухгалтерського і складського обліку. |
![]() |
Максимальна відстань для бездротового з'єднання: до 80 метрів на відкритому просторі |
![]() |
Працює як з паперовими, так і з ламінованим поверхнями |
![]() |
Режим автосканування дозволяє зчитувати штрих-коду без натискання кнопки. |
![]() |
Низька вірогідність поломки. |
![]() |
Гарантія 1 рік. |
Комплект поставки:
1. Сканер штрих-кодів Syble XB-5055R
2. USB-антена
3. USB-шнур
5. Інструкція
6. Гарантійний талон
7. Видаткова накладна
8. Коробка
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.


Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення по телефону або через корзину |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар відправляється компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і з задоволенням проконсультують Вас при купівлі |
Протягом 14 днів з моменту покупки Ви можете зробити обмін або повернути придбану у нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо доступні ціни на українському ринку, так як імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів - виготовлювачів |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і юридичних осіб (оплата на р/з) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Дальність сканування | 250 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Виробник | MSI |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 1 699 ₴





