

Ударостійкий сканер штрих-кодів Syble XB-2108A
- В наявності 31 од.
- Оптом і в роздріб
1 499 ₴
Показати оптові ціниДротовий ударостійкий сканер штрих-кодів Syble XB-2108A
Лазерний сканер Syble XB 2108А — це надійний і недорогий ударостійкий сканер, здатний витримати багаторазові падіння з висоти другого поверху (дивитися відео). Сканер розрахований на високі навантаження й легко впорається з високою прохідністю покупців, оскільки має 4 основні характеристики для швидкого й ефективного розпізнавання кодів:
Специфіка сканера штрих-кодів Syble XB-2108A
- Висока швидкість зчитування 300 сканувань за секунду.
- Розпізнає всі типи лінійних (1D) штрих-кодів
- Роздільна здатність зчитуваного коду 3mil
- Допустимий кут нахилу ліній зчитування щодо штрих-коду 65° / 30° / 55°
Технічні характеристики:
| Джерело світла | лазер 650nm |
| Дальність сканування | 0~280mm |
| Кут сканування | 65° / 30° / 55° |
| Швидкість сканування | >300 скан/сек |
| Точність сканування | 0.1mm(4mil) |
| Контрастність | >30% |
| LED-індикація | синій + червоний |
| Звук | високочастотний динамік |
| Інтерфейс | HID USB, USB Virtual COM, RS-232 (опція) |
| Розміри | 176x100x72 мм |
| Weight | 249g (data line not included) |
| Wire Length | 2.0m |
| Напруга | 5VDC±1% |
| Ток | 85mA |
| Робоча температура | -20°C~+50°C |
| Вологість | 5% ~ 95% без конденсації |
| Температура зберігання | -40°C~+70°C |
| Охоплювальна яскравість | 0 ~ 4,000Lux (лампа), 0 ~ 100,000Lux (сонячне світло) |
| Сертифікація | CE EN55022 B, FCC Part 15 Class B, SGS, IP54 Waterproof Test |
| Безпека лазера | IEC 60825-1 Class 1 |
| Типи штрих-кодів | UPC-A & UPC-E,EAN-8 & EAN-13, JAN-8 &JAN-13, Code 39 (with full ASCII), Codabar (NW7), Code 128 & EAN 128,Code 93,Interleave 2 of 5 (ITF),Matrix 2 of 5, China Postal Code MSI,and all 1D barcode ects |
Кілька причин чому сканер Syble XB-2108A стане чудовим рішенням для вашого бізнесу:
- Витримує багаторазове падіння на бетонну поверхню з висоти другого поверху
- Сумісний з усіма популярними програмами бухгалтерського та складського обліку
- Зчитує код не тільки з паперових поверхонь, а й з ламінованих поверхонь
- Працює як із паперовими, так і з ламінованими поверхнями
- Режим автосканування дає змогу зчитувати штрих-коди без натискання кнопки
Комплект постачання:
1. Сканер штрих-кодів Syble XB-2108A
2. USB-Шнур для під'єднання до комп'ютера
3. Інструкція
4. Гарантійний талон
5. Видаткова накладна
6. Коробка
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.


Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Дальність сканування | 280 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | UPC-A & UPC-E,EAN-8 & EAN-13, JAN-8 &JAN-13, Code 39 (with full ASCII), Codabar (NW7), Code 128 & EAN 128,Code 93,Interleave 2 of 5 (ITF),Matrix 2 of 5, China Postal Code MSI,and all 1D barcode ects |
- Ціна: 1 499 ₴




