SPARK LM-2015-монітор із резистивною сенсорною панеллю, має 15,1' дюймовий TFT LCD екран робочою роздільною здатністю 1024х768 пікселів. Є можливість додатково встановити зчитувач магнітних карток. Може бути обладнаний декількома типами підставок:
- компактний
- збільшеною (Stand01),
- металевою пластиною (Stand02),
що дає додаткову стійкість завдяки збільшенню площі опори. Можливий монтаж на вертикальну поверхню завдяки підтримці стандарту VESA. Органи керування винесені на передню панель і дають змогу підстроювати пристрої в процесі експлуатації. Має вбудований аудіопідсилювач і динаміки, які виведені на лицьову частину монітора. Передбачена можливість встановлення монітора покупця.
Цей продукт:
- має якісну 15,1' дюймову TFT LCD матрицю з робочою роздільною здатністю 1024х768 пікселів
- має вбудовану сенсорну резистивну панель
- має вбудований аудіопідсилювач і два динаміки
- дає змогу штатно встановити зчитувач магнітних карток
- має передбачену можливість встановлення на стіну або монтування додаткового монітора клієнта
- виготовлений із якісного пластику, що дає змогу забезпечити йому чудову волого- та пилозахищеність, також спрощує обслуговування виробу
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 304 мм |
| Ширина | 364 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Резистивний |
| Основні | |
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матриці | TFT LCD |
| Кут огляду по вертикалі | 75 град. |
- Ціна: 13 000 ₴



