Новий оригінальний дизайн SPARK LM-2115-монітор з п'ятиканальною резистивною сенсорною TF-панеллю, має 15" дюймовий TFT LCD екран. Полоекранна сенсорна панель (без кешування), низьке енергоспоживання, компактний стильний корпус. Оригінальний сучасний дизайн дає можливість підкреслити інноваційність Вашого касового місця. Є можливість додатково встановити ультратонкий зчитувач магнітних карток. Може бути обладнаний декількома типами підставок.
Цей продукт:
- п'ятиканальна резистивна сенсорна TF-панель
- кут нахилу 0-90 градусів
- інтегрований ультратонкий зчитувач магнітних карток
- інтегровані RS232 і USB-порти
- широкий вибір периферійних пристроїв (RFID сканер відбитків пальців тощо)
- багатомовна підтримка
Можливий монтаж на вертикальну поверхню завдяки підтримці стандарту VESA. Має вбудований аудіопідсилювач і динаміки. Передбачена можливість встановлення монітора покупця.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 304 мм |
| Ширина | 364 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Резистивний |
| Основні | |
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матриці | TFT LCD |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
- Ціна: 6 800 ₴



