Сенсорний POS термінал SPARK TT-2115 15" 2 Gb ОЗП 320 Gb (розширюється до 1Тб) у комплекті зі зчитувачем магнітних карток
Пропонуємо до вашої уваги нову модель у лінійці сенсорних терміналів — SPARKTT-2115 2М. Ця модель обладнана додатковим десятидюймовим дисплеєм, що дає змогу забезпечити інформативність для клієнта. SPARKTT-2115 2M собран на базе терминала SPARK TT-2115 і успадкував усі його якості, а саме:
- чудове збирання і безвентиляторну систему охолодження;
- добре захищений 15” основний сенсорний дисплей (IP65);
- побудований на продуктивній та енергоощадній платформі Intel Atom.
Пристрій також обладнаний вбудованим зчитувачем магнітних карток і завдяки оригінальній конструкції має можливість швидкої заміни жорсткого диска. У терміналі добре продумана організація інтерфейсних кабелів від периферійних пристроїв, а наявність декоративної кришки запобіжить випадковому їх вимкненню. Розробником передбачена можливість незалежного регулювання кута нахилу як основного, так і додаткового дисплеїв.
Завдяки використанню в системі платформи Intel Atom вдалося скоротити споживання енергії терміналом, що істотно знизило тепловіддання і дало змогу застосувати безвентиляторну систему охолодження, а підтримання цією платформою передових технологій дає можливість застосовувати сучасні комплектуючі для складання терміналу, що неабияк підвищує його ремонтопридатність.
Термінал знайде своє застосування в будь-якій зі сфер торгівлі, ресторанного чи готельного бізнесу. Невибагливість, компактність і захищеність виробу дає змогу встановити його практично в будь-якому місці, де необхідна автоматизація.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1024 x 768 @ 75 Гц |
| Колір | чорний, білий |
| Опції | Зчитувач магнітних карт 1-2-3 доріжки Wireless LAN Mini PCI-E Module, Supports 802.11 b/g/n |
| Живлення | Зовнішній адаптер, 90Вт Змінний струм: 100 - 240В, 50/60Гц; Постійний струм: 12В, 7,5 A |
| ЖК екран | 15,0" 4:3 TFT LCD Панель |
| Кут огляду | По горизонталі: ±80°, повний кут 160° |
| Сенсорна панель | ємнісна, PCT screen technology, 10 точковий Multi-touch |
| ЦП | Intel celeron J1900, 4 Core 4 Threads 2GHz(up to 2.42 GHz) |
| Підтримувані ОС | Windows 7/8/10 32/64-bit, WEPOS, POSReady, Linux і т. д. |
| Розміри (без підставки), мм | 374(Ш) x 70(Г) x 304(В) (ширина-глибина-висота) |
| Умови | Експлуатація: від 0°C до 40°C / вологість 20%-80% Зберігання: від -20°C до 60°C /вологість 10%-90% |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Роз'єми входу / виходу | 1 x Роз'єм живлення (вхід); 1 x PS/2 Клавіатура; 1 x PS/2 Миша; 2 x Audio (LineOut/Mic); 1 x RJ45 (Support 10/100/1000M); 4 x USB 2.0 (2хUSB знизу, 2хUSB збоку); 2 х USB 3.0 знизу ; 6 x Serial (1 зовнішній, 5 внутрішні) 1 x Parallel; 1 x VGA вихід; |
| Модель | SPARK-TT-2215 |
| Мережева карта | Realtek RTL8111E - інтегрований 10/100/1000 Transceiver |
| Пам'ять | 4 Гб DDR3L 1333 |
| Відео | Intel® HD Graphics |
| Чіпсет | South Bridge Intel® ICH8-M |
| Аудіо | Realtek AC97 Audio Codec |
| Жорсткий диск | SSD 64 ГБ |
- Ціна: 35 000 ₴




