

Термопринтер для друку етикеток Xprinter XP-450B (для ТТН Нової Пошти)
- В наявності 17 од.
- Оптом і в роздріб
4 399 ₴
Показати оптові ціниТермопринтер для друку етикеток Xprinter XP-450B (для ТТН Нової Пошти)
Зручний у роботі термопринтер Xprinter XP-450B забезпечує високу якість друку різних символів і штрих-кодів.
Особливості термопринтера Xprinter XP-450B (для ТТН Нової Пошти)
• Можливості — синхронізація всіх програм для автоматизації обліку та з обладнанням Нової Пошти.
• Ресурс — великий запас термоелемента.
• Оперативність — висока швидкість друку.
• Універсальність — використання рулонів завширшки від 20 до 120 мм.
Можливості та переваги нашого пропонування
1. Власний імпорт техніки високої якості безпосередньо від виробника.
2. Вигідні конкурентні ціни для троянди й опа.
3. Гарантійний термін обслуговування на весь товар — 12 місяців.
4. Повернення товару — упродовж 14 днів, у пакованні.
5. Зручний спосіб замовлення — телефоном або через сайт, зворотний зв'язок із клієнтом упродовж 10 хвилин.
6. Способи оплати: карта Приват банка, рахунок організації з НДС або без, накладений платеж.
7. Під час розміщення замовлення до 350, посилка вирушає того ж дня.
8. Для гуртових продажів діє гнучка система знижок.
Принтер етикеток Xprinter XP-450B під'єднання до обладнання Нова Пошта на ОС Ubuntu
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Тип штрих-коду | EAN, Code 39, Code 128, 2D, 1D, інший |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Опція | Принтер |
- Ціна: 4 399 ₴



