


Термопринтери з автообрізкою XP-Q200II 80mm, LAN Принтери для друку чеків
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3 899 ₴
Показати оптові ціниТермопринтери з автообрізкою XP-Q200II 80mm, LAN Принтери для друку чеків
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм на секунду |
| Друк шрифтів (ASCII) | Шрифт: 12x24; Висота: 9x17 |
| Об'єм колонки (A/B) | Шрифт: 42; Висота: 56 |
| Комунікаційний порт | LAN |
| Буфер даних | Введення 128 КБ, 256 МБ флеш |
| Розмір паперу | 80mm |
| Надійність/ресурс | 100 км |
| Резак | Автообрізувач |
| Інтерфейс Грошовий ящик | 1x порт / 24VDC 1A, 6-контактний роз'єм RJ-11 гніздо |
| Джерело Живлення | Введення 110 ~ 240 В змінного струму 50 ~ 60 Гц; Вихід 24 В постійного струму 2.5A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага нетто | 1.56 кг |
| Розмір друку: | 145x200x137mm |
| Робоче середовище | 0 ~ 45 ° C / 10 ~ 80% |
| Умови зберігання | -10 ~ 60 ° C / 10 ~ 90% |
| ОС | Win2003 / WinNT / WinXP / Vista / Windows 7/8/10 |
| Доп. аксесуари | 1X кабель живлення 1X блок живлення 1X тестовий папір |
| Штрих-код для друку | CODE39 МФТ, CODABAR, CODE93, Code128, UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8) |
| Розширення | PC858, IranII, латуська, англійська, арабська, PT151 (1251), WPC1252, PC866 (киріллиця # 2), PC852 (LATIN2), Західна Європа, Греція, іврит, Східна Європа, Іран, PC863 (канадський французький), PC865 (Nordic), PC850 (Многомовний), PC860 (португальський), PC347 (Європейський стандарт), Katakan |
Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.

Ми пропонуємо:
- Відправлення товару щодня (під час замовлення до 16:00 товар вирушає той самий день)
- Гарантійне обслуговування 12 місяців (гарантійний талон із мокрим друком і серійним номером пристрою в кожній коробці + витратна накладна з датою продажу)
- Безплатні консультації за під'єднанням і настроюванням обладнання
- Обмін повернення товару впродовж 14 днів
З усіх питань звертайтеся за зазначеними телефонами до детальної консультації, допоможемо підібрати торгово-касове обладнання залежно від потреб вашого бізнесу, телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet) |
| Метод друку | Термодрук |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
- Ціна: 3 899 ₴



