


Принтер етикеток/бірок/ланцюжків Xprinter 360B usb Pos принтер для друку чека, цінників, штрих-кодів
- В наявності 12 од.
- Оптом і в роздріб
3 899 ₴
Показати оптові ціниТермопринтери чеків і етикеток 2 в 1 Xprinter 360B usb pos принтер для друку чека, цінників, штрих-кодів
Термопринтер 2 в 1 Xprinter XP-360B призначений для друку етикеток, штрих-кодів, а також звичайних чеків на термопапері, що дуже зручно поєднане в одному пристрої. Це ідеальне рішення для маркування товарів на виробничих підприємствах, у роздрібних і гуртових магазинах, воно також стане в пригоді для автоматизації оформлення товаро-транспортних накладних національних перевезень. Перевірене обладнання допоможе вам оптимізувати роботу та заощадити час.
Особливості термопринтера Xprinter XP-360B
|
1
|
Висока швидкість друку чеків і етикеток — макс. 127 мм/с. |
|
2
|
Обладнаний фотоелектричним сенсором, що дає змогу автоматично визначати розміри етикеток. |
|
3
|
Підтримує інтерфейс USB. |
|
4
|
Має зручну систему заміни рулонів. |

Переваги принтера етикеток і чеків Xprinter XP-360B
![]() |
Етикетки та стикери вирізняються високою якістю й довговічністю. |
![]() |
Немає витратних матеріалів, крім термоетикетки. |
![]() |
Синхронізується з усіма популярними програмами для автоматизації торгівлі. |
![]() |
Можливість використання різних рулонів завширшки від 20 до 80 мм. |
Огляд принтера: https://youtu.be/vh9xaNQhrvQ
Встановлення драйверів відео: https://youtu.be/mksWZHy_uGU
Драйвер для принтера: https://drive.google.com/file/d/1D2oaZbwp6eLj3oB0RuisenSpYqGcD36e/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B0m5BCTQoKywMm9Ya1daOGNtc0k/view?usp=sharing
BarTender можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/19xnKOBJ1wgqOj3pO579uJxWvQ7hsjp9a?usp=sharing
Покрокова інструкція "Під'єднання принтера Xprinter 360b до комп'ютера"
Драйвера до принтера можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B0m5BCTQoKywMm9Ya1daOGNtc0k/view?usp=drive_web Докладніше: https://lemmix.com.ua/p112664982-printer-dlya-pechati.html
Купуючи друковане обладнання в магазині Lemmix.com.ua, ви застраховані від неякісного товару або бракованого — ми завжди перевіряємо техніку перед відправленням. Якщо у вас виникнуть питання щодо роботи обладнання, ми завжди раді на них відповісти.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 90 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, Code 39, Code 128, 2D, 1D |
| Діаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Опція | Принтер |
- Ціна: 3 899 ₴




