Принтер чеків 80 мм з автообрізкою Xprinter XP-Q200II USB+Serial
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3 899 ₴
Показати оптові ціниПринтер чеків з автообрізкою XP-Q200II 80 мм USB+Serial
Принтер чеків XP-Q200II USB+Serial з функцією автообрізання зручний у використанні, практичний і довговічний. Таке обладнання використовується в магазинах, супермаркетах, ресторанах і кафе для друку чеків і виведення замовлень на кухню й бар. Він відрізняється від дешевшого обладнання швидкістю друку, наявністю автообрізки та надійністю у використанні.
Особливості чекового принтера XP-Q200II
|
1
|
Використовує метод прямого термодруку. |
|
2
|
Необхідний розмір рулону — 80 мм. |
|
3
|
Має інтерфейс USB і роз'єм для грошового ящика. |
|
4
|
Сумісний з 1C, Ресторан+, R-keeper та іншими програмами. |

Переваги принтера чеків XP-Q200II
![]() |
Має функцію автообрізання, що полегшує роботу з ним і дає змогу заощадити час. |
![]() |
Якісний механізм і міцний корпус забезпечують тривалий термін експлуатації. |
![]() |
Має високий захист від потрапляння пилу, жиру та води, можна встановлювати на кухні. |
![]() |
Має високу швидкість друку — 200 мм на секунду, що важливо для бізнесу зі швидкою динамікою роботи. |
Технічні характеристики
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/сек |
| Друк шрифтів (ASCII) | Шрифт: 12x24; Висота: 9x17 |
| Об'єм колонки (A/B) | Шрифт: 42; Висота: 56 |
| Комунікаційний порт | LAN |
| Буфер даних | Введення 128 КБ, 256 МБ флеш |
| Розмір паперу | 80mm |
| Надійність/ресурс | 100 км |
| Автообрізувач | Ресурс 1000000 разів |
| Інтерфейс Грошовий ящик | 1x порт / 24VDC 1A, 6-контактний роз'єм RJ-11 гніздо |
| Джерело Живлення | Введення 110 ~ 240 В змінного струму 50 ~ 60 Гц; Вихід 24 В постійного струму 2.5A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага нетто | 1.56 кг |
| Розмір друку: | 145x200x137mm |
| Робоче середовище | 0 ~ 45 ° C / 10 ~ 80% |
| Умови зберігання | -10 ~ 60 ° C / 10 ~ 90% |
| ОС | Win2003 / WinNT / WinXP / Vista / Windows 7/8/10/Linux |
| Доп. аксесуари | 1X кабель живлення |
| 1X блок живлення | |
| 1X тестовий папір | |
| 1X тестовий папір | |
| Штрих-код для друку | CODE39 МФТ, CODABAR, CODE93, Code128, |
| UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8) | |
| Розширення | PC858, IranII, латуська, англійська, арабська, PT151 (1251), WPC1252, PC866 (киріллиця # 2), |
| PC852 (LATIN2), Західна Європа, Греція, іврит, Східна Європа, Іран, | |
| PC863 (канадський французький), PC865 (Nordic), PC850 (Многомовний), | |
| PC860 (португальський), PC347 (Європейський стандарт), Katakan |
Принтер XP-Q200II з функцією автообрізання забезпечить вам комфортну роботу та заощадить час на очікуванні результату друку та обрізання чека. Ми пропонуємо тільки обладнання найвищої якості. На весь товар діє гарантія.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.





Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1.56 кг |
- Ціна: 3 899 ₴










