Принтер чеків 80 мм з автообрізкою Xprinter XP-Q200II LAN
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3 899 ₴
Показати оптові ціниПринтер чеків з автообрізкою XP-Q200II 80 мм LAN
Чековий принтер XPrinter XP-Q200II LAN є чудовим вибором, він може друкувати на папері завширшки 80 мм, має високі продуктивні можливості, не високу вартість і легендарну надійність. Важливо, цей принтер має функцію автоматичного обрізання чеків, що заощадить ваш час.
Цей термопринтер із легко впорається з великим товарозабігом. Швидкий, легкий у використанні XP-Q200II застосовується для отримання чеків, квитанцій, талонів, логотипів для роздрібних продажів, швидкого, оперативного обслуговування в кафе, ресторанах, продуктових магазинах, бутиках, салонах краси та інших торгових точках.
Використання стандартних галузевих емуляції дає змогу Термопринтер XP-Q200 без особливих зусиль інтегрувати з багатьма популярними програмами та програмами для продажу та обслуговування, як-от 1C, Ресторан +, R-keeper та інші.
XPrinter XP-Q200II LAN обладнаний мережевим інтерфейсом, що дає змогу встановити принтер на будь-якій відстані від джерела команд.
Особливості чекового принтера XP-Q200II LAN
|
1
|
Використовує метод прямого термодруку. |
|
2
|
Необхідний розмір рулону — 80 мм. |
|
3
|
Має інтерфейс LAN і роз'єм для грошового ящика. |
|
4
|
Сумісний з 1C, Ресторан+, R-keeper та іншими програмами. |

Переваги принтера чеків XP-Q200II
![]() |
Має функцію автообрізання, що полегшує роботу з ним і дає змогу заощадити час. |
![]() |
Якісний механізм і міцний корпус забезпечують тривалий термін експлуатації. |
![]() |
Має високий захист від потрапляння пилу, жиру та води, можна встановлювати на кухні. |
![]() |
Має високу швидкість друку — 200 мм на секунду, що важливо для бізнесу зі швидкою динамікою роботи. |
Технічні характеристики
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм на секунду |
| Друк шрифтів (ASCII) | Шрифт: 12x24; Висота: 9x17 |
| Об'єм колонки (A/B) | Шрифт: 42; Висота: 56 |
| Комунікаційний порт | LAN |
| Буфер даних | Введення 128 КБ, 256 МБ флеш |
| Розмір паперу | 80mm |
| Надійність/ресурс | 100 км |
| Автообрізувач | Ресурс 1000000 разів |
| Інтерфейс Грошовий ящик | 1x порт / 24VDC 1A, 6-контактний роз'єм RJ-11 гніздо |
| Джерело Живлення | Введення 110 ~ 240 В змінного струму 50 ~ 60 Гц; Вихід 24 В постійного струму 2.5A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага нетто | 1.56 кг |
| Розмір друку: | 145x200x137mm |
| Робоче середовище | 0 ~ 45 ° C / 10 ~ 80% |
| Умови зберігання | -10 ~ 60 ° C / 10 ~ 90% |
| ОС | Win2003 / WinNT / WinXP / Vista / Windows 7/8/10/Linux |
| Доп. аксесуари | 1X кабель живлення |
| 1X блок живлення | |
| 1X тестовий папір | |
| Штрих-код для друку | CODE39 МФТ, CODABAR, CODE93, Code128, |
| UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8) | |
| Розширення | PC858, IranII, латуська, англійська, арабська, PT151 (1251), WPC1252, PC866 (киріллиця # 2), |
| PC852 (LATIN2), Західна Європа, Греція, іврит, Східна Європа, Іран, | |
| PC863 (канадський французький), PC865 (Nordic), PC850 (Многомовний), | |
| PC860 (португальський), PC347 (Європейський стандарт), Katakan |
Принтер XP-Q200II LAN з функцією автообрізання забезпечить вам комфортну роботу та заощадить час на очікуванні результату друку та обрізання чека. Ми пропонуємо тільки обладнання найвищої якості. На весь товар діє гарантія.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.





Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet) |
- Ціна: 3 899 ₴










