


Дротовий сканер штрих-кодів Syble XB-2021
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 100 ₴
Показати оптові ціниДротовий сканер штрих-кодів Syble XB-2021
Сканер штрих-кодів Syble XB-2021 — гарне бюджетне рішення для магазинів, складів, аптек і інших торгових точок. Сканер під'єднується до комп'ютера через USB інтерфейс і синхронізується з усіма популярними програмами бухгалтерського та складського обліку. Для зручності використання, у разі великого потоку клієнтів, у пристрої передбачена функція автосканування. Лазер пристрою буде автоматично зчитувати код під час проведення товару перед сканером.
Режими роботи сканера:
|
1
|
Ручний режим. Після натискання курка спалахує червоний промінь лазера та під час наведення на штрих-код відбувається його зчитування. Інформація послідовно передається на комп'ютер черех USB кабель. . |
|
2
|
Автоматичний режим. Для його увімкнення необхідно Сканувати програмний штрих-код з інструкцією. Після цього вмикається додатковий сенсорний датчик, який реагує на наявність товару перед сканером. Отже, встановивши сканер на підставку, можна зчитувати штрих-коди без натискання курка на самому сканері. |
|
|
|
|
|

Кілька причин чому сканер Syble XB-2021 стане чудовим рішенням для вашого бізнесу:
![]() |
Декодує 99% лінійних 1D-кодів |
![]() |
Сумісний з усіма програмами бухгалтерського і складського обліку. |
![]() |
Довжина кабелю 1,8 м дає змогу зі зручністю використовувати сканер на касовому місці. |
![]() |
Працює як із паперовими, так і з ламінованими поверхнями |
![]() |
Режим автосканування дає змогу зчитувати штрих-коди без натискання кнопки. |
![]() |
Можливість зламання пристрою в перші роки використання становить менш ніж 0,25%. Якщо рок подій випаде на ваш сканер, наш сервісний центр відремонтує його безплатно |
![]() |
Гарантія 1 рік. |
Технічні характеристики:
| Джерело променя | лазер 650nm |
| Зчитувані штрих-коди | EAN-8,EAN-13,UPC-A,UPC-E,CODE39,CODE93,CODE128, EAN128, Codebar, Industrial 2 of 5,Interleave 2 of 5,Matrix 2 of 5,MSI,China Post Code and all 1D barcodes ects |
| Тип сканування | односмуговий |
| Режими сканування | ручний/авточний |
| Кут сканування | 55° / 30° / 65° |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Глибина сканування | 10-280mm(0.33mm,PCS90%) |
| Можливість помилки | 1/5 млн (точність ≥3mil) |
| Інтерфейс | USB-HID, USB-COM, RS232 (опція) |
| Размері | 83mm*70mm*172mm |
| Вага | 203g |
| Матеріал | ABS+PC |
| Довжина кабелю | 1.8M |
| Робоча температура | -20℃~50℃ |
| Температура зберігання | -40℃~70℃ |
| Вологість | 5%~95%(без конденсації) |
| Напруга | DC5V±1% |

Комплект постачання:
1. Сканер штрих-кодів Syble XB-2021
2. USB-шнур
3. Інструкція
4. Гарантійний талон
5. Витрата накладна
6. Коробка
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.


Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Дальність сканування | 300 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 1 100 ₴





