


Сканер штрих-кодів із програмуванням F7 Asianwell AW-V20
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 300 ₴
Показати оптові ціниБездротовий сканер штрих-кодів із програмуванням клініші F7 для 1С Asianwell AW-V20
Сучасний бездротовий сканер штрих-коду Asianwell AW-V20 ідеально підійде для користувачів програмного продукту 1С. Зчитувач має заводські штрих-коди для додавання казка F7. Це дасть змогу синхронізувати його з 1С будь-якої версії й ви зможете працювати зі сканером без потреби натискання клавіш на клавіатурі. Також особливістю цієї моделі є бездротовий канал зв'язку з радіусом до 50 м і вбудована пам'ять на 100000 штрих-кодів, що в парі дасть вам змогу інвентаризації на складах будь-якого розміру!
Якщо вас зацікавити цей сканер штрих-коду — купити його ви можете в нашому інтернет-магазині, оформивши заявку прямо на сайті!
1. Внутрішня пам'ять до 100000 кодів.
2. Великий радіус связи до 15 м.
3. Швидке настроювання F7
4. Батарея витримує 6-10 годин безперервної роботи.
5. Унікальний дизайн.
6. Швидке та точне зчитування всіх основних 1D і 2D кодів навіть з екранів.
7. Завдяки фотоматриці можливе зчитування навіть затертих кодів.
Технічні характеристики:
| Тип сканування: | фотоматриця CCD |
| Частота: | 2,4 ГГц бездротовий + Bluetooth |
| Інтерфейс: | USB |
| Швидкість сканування: | 600 мм/сек. |
| Роздільна здатність: | 3 мил |
| Глибина поля сканування: | 10-500 мм |
| Бездротова відстань: | 20-50 м |
| Підтримувані символи: | 1D: UPC-A/E, EAN-13/8, ISSN, ISBN, Code 128/93, ITF-14, Interleaved / Industrial / Matrix 2 of 5, GS1 Databar, Code 39, EAN128, Code 11, Дискретний 2 з 5, Codebar, MSI, китайський 2 з 5, варіанти GS1 Data, корейський з 5, ISBTcat. |
| Типи сканування: | ручне/авто |
| Частота помилок: | менш ніж 1/8 мільйона |
| Кут сканування: | (нахил) 45°, крок 60°, крейда (нахил) 30° |
| Контрастність друку: | 25% |
| Напруга: | 5 В |
| Струм: | 83 мА |
| Літій-іонний акумулятор: | 2200 мА |
| Кількість канірувань | ≥40000 разів |
| Матеріал сканера: | ABS + PC |
| Робоча температура: | `-20 ° C ~ 60 ° C |
| Температура зберігання: | `-40 ° C ~ 70 ° C |
| Відносна вологість: | 5% ~ 85% |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Паковання: | сканер — 1 шт., USB-кабель — 1 шт., інструкція — 1 шт. |
| Коробка: | 100 * 80 * 240 мм, 0,35 кг |
Бездротовий сканер Asianwell AW-V20 має популярність завдяки функціоналу та доступній ціні.

У нашому інтернет магазині разом із купівлею ви отримуєте швидку доставку, а також гарантію на один рік. Співпрацюючи з нами, вам надається консультація з під'єднання. Ви можете придбати сканер штрих-коду для 1С за доступною ціною.
Завантажити інструкцію за настроюванням F7 для 1С ви можете тут
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації обліку!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asianwell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | 2D Імідж |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 300 скан/сек |
| Дальність сканування | 300 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | UPC-A & UPC-E,EAN-8 & EAN-13, JAN-8 &JAN-13, Code 39 (with full ASCII), Codabar (NW7), Code 128 & EAN 128,Code 93,Interleave 2 of 5 (ITF),Matrix 2 of 5, China Postal Code MSI,and all 1D barcode ects |
- Ціна: 2 300 ₴



