Апарат для схуднення з заморожуванням жиру CRYO RF 360 - це інноваційна система боротьби із зайвою вагою.
Апарат поєднує в собі кілька технологій, включаючи заморожування жиру, липолазер, кавітацію, RF і вакуумне відсмоктування.
Заморожування жиру і вакуум: Заморожування жиру - це метод лікування, при якому жирові клітини охолоджуються контрольованими низькими температурами, що призводить до їх кристалізації і зміни контурів тіла. Вакуумне всмоктування може зробити енергію більш сфокусованою, щоб сформувати лікування на 360 градусів.
Липолазер: 8 липолазерных подушечок для розчинення жиру з унікальною довжиною хвилі лазера.
Кавітація 40 кГц: високочастотна кавітація для прискорення споживання жиру і зменшення жиру. RF: стимулює вироблення колагену, щоб підтягнути шкіру і прискорити виведення клітин для зменшення жиру.
Функції:
1. П'ять технологій в одному - це поєднання заморожування жиру з вакуумом, високочастотним випромінюванням, липолазером та кавітацією.
2.360 градусів Обробка заморожування жиру - датчики заморожування жиру в поєднанні з вакуумним всмоктуванням можуть формувати обробку на 360 градусів.
3. 800 Вт сильна вихідна потужність - ефективні лікувальні ефекти.
4. Спеціальний міні-зонд Cyro - спеціально для усунення подвійного підборіддя.
5. Неінвазивний і безпечний - без простоїв, без шрамів і безболісно.




Переваги
- Повний діапазон охолодження і нагрівання на 360 градусів, заморожування при температурі від мінус 10 ℃ до позитивного нагріву 45 ℃, 4 групових режиму циклу для роботи, параметри можна гнучко налаштовувати;
- 8 шт Кріо-ручок різного розміру підходять для різних розмірів і форми тіла;
- Незалежна операційна система управління джерелом живлення, більш стабільна і безпечна;
- Інтелектуальна ідентифікація індукційної розетки, неправильні аксесуарів автоматично подає сигнал тривоги, щоб уникнути помилки;
- Головка для заморожування виготовлена з м'якого силіконового матеріалу, що забезпечує більш зручне використання;
- Після запуску або зупинки системи охолодження вона буде автоматично циркулювати воду протягом 1 хвилини, щоб забезпечити охолодження і відведення тепла;
- Моніторинг динамічного контролю температури навколишнього середовища в режимі реального часу при робочому стані морозильної головки;
- Холодильний модуль оснащений морозостійким модулем безпеки і автоматичними термостатами;
- У модулі водяного охолодження використовується високопродуктивний водяний насос для забезпечення ефективності водяного охолодження.
- Водопостачання має послідовну систему. Коли циркуляція води ненормальна, апарат може автоматично перестати працювати, щоб забезпечити безпеку.
Вариации и цены:
| Мощность лазера | Одновременная работа | Кол-во пациентов в день | Цена, $ |
| 800 Вт | 2 насадки | до 5х | 5600 |
| 800 Вт | 4 насадки | 5-8 | 6000 |
Технічні характеристики:
| Напряжение | AC110V / 220V 50-60 Гц |
| Мощность | 800 Вт |
| Температура | ± 10 ℃ |
| Выходное давление | 0-900 кПа |
| Рабочий размер ручки | 200 * 90 мм / 160 * 80 мм / 100 * 60 мм |
| Экран | 10,1-дюймовый сенсорный экран |
| Липо лазер | 635 нм-650 нм / 100 МВт / шт. |
| Частота кавитации | 40 кГц |
| Вес нетто | 45 кг |
| Общий вес | 55 кг |
| Размер машины | 52 * 58 * 150 см |
| Размер коробки | 113 * 65 * 72 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | CRYO RF |
| Тип | Апарат для схуднення з заморожуванням жиру |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дисплей, Вбудована система охолодження шкіри |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Особа, Тіло, Сідниці, Стегна, Ноги, Руки, Пахви, Зона бікіні, Спина |
| Способи установки | Підлоговий |
| Вид | Лазерна кавітація |
- Ціна: від 151 200 ₴







Відправка з 04 липня 2026
