
Характеристики:
1) Ручний лазерний сканер штрих-кодів із підставкою;
2) Висока швидкість сканування (120 скан/сек);
3) Чудові можливості декодування;
4) USB інтерфейс;
5) Міцна конструкція;
6) Наявність режиму автосканування.
Специфікація:
| Джерело світла: | Видимий лазерний промінь (650-670nm) |
| Швидкість сканування: | 120 сканувань за секунду |
| Відстань зчитування: | 2.5 ~ 600 мм |
| Тип сканера: | Bi-directional |
| Роздільна здатність: | 0.10 мм (4mil) |
| Контрастність друку: | мінімум 30% |
| Можливості декодування: | UPC/EAN, UPC/EAN з supplementals, UCC/EAN128, Код 39, Код 39 повна 74, Код 39 Trioptic, Код 128, Код 128 повна 74, Codabar, Interleaved 2 з 5, Discrete 2 з 5, Код 93, MSI, Код 11, Serial ATA. |
| Підтримуваних інтерфейсів: | USB (стандарт) |
| Напруга: | DC + 5 В +/- 5% |
| Кут сканування: | Нахилу 45° прицілювання 60° |
| Розміри: | 165*63*87 мм |
| Вага: | 129 г |
| Робоча температура: | 0 °C ~ 40 °C |

Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації:


Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Швидкість сканування | 120 скан/сек |
| Дальність сканування | 600 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Підставка в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JEPOD |
- Ціна: 1 350 ₴









