


Лазерний сканер штрих-кодів JEPOD JP-A1
- В наявності 23 од.
- Оптом і в роздріб
950 ₴
Показати оптові ціниДротовий сканер штрих-кодів JEPOD JP-A1
Дротовий лазерний сканер штрих-кодів JEPOD JP-A1 — бюджетний варіант обладнання для автоматизації обліку та зчитування штрих-кодів, який не поступається за якістю своїм дорожчим аналогам. Він має широкі можливості, зчитує всі типи сучасних штрих-кодів, працює з різними поверхнями.
Специфіка сканера штрих-кодів JEPOD JP-A1
|
1
|
Як джерело світла в сканері використаний лазерний промінь 650-670 мм. |
|
2
|
Висока швидкість сканування — 120 скан/сек. |
|
3
|
Можливість декодування більшості сучасних штрих-кодів. |
|
4
|
Під'єднання через USB-інтерфейс. |

Переваги пристрою JEPOD JP-A1
![]() |
Швидка робота завдяки сучасній технології сканування. |
![]() |
Великі можливості декодування. |
![]() |
Сумісність з усіма сучасними програмами автоматизації обліку. |
![]() |
Працює як із паперовими, так і з ламінованими поверхнями |
![]() |
Зручна конструкція ручного сканера. |
![]() |
Легка вага — всього 129 г. |
![]() |
Гарантія — 1 рік. |
![]() |
Простота під'єднання та використання. |
Технічні характеристики:
| Джерело світла: | Видимий лазерний промінь (650-670nm) |
| Швидкість сканування: | 120 сканувань за секунду |
| Відстань зчитування: | 2.5 ~ 600 мм |
| Тип сканера: | Bi-directional |
| Роздільна здатність: | 0.10 мм (4mil) |
| Контрастність друку: | мінімум 30% |
| Можливості декодування: | UPC/EAN, UPC/EAN з supplementals, UCC/EAN128, Код 39, Код 39 повна 74, Код 39 Trioptic, Код 128, Код 128 повна 74, Codabar, Interleaved 2 з 5, Discrete 2 з 5, Код 93, MSI, Код 11, Serial ATA. |
| Підтримуваних інтерфейсів: | USB (стандарт) |
| Напруга: | DC + 5 В +/- 5% |
| Кут сканування: | Нахилу 45° прицілювання 60° |
| Розміри: | 165*63*87 мм |
| Вага: | 129 г |
| Робоча температура: | 0 °C ~ 40 °C |
В інтернет-магазині Lemmix.com.ua ви можете купити сканер штрих-кодів JEPOD JP-A1 з гарантією 12 місяців за доступною ціною. Поспішайте зробити замовлення!
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.



Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Швидкість сканування | 120 скан/сек |
| Дальність сканування | 600 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Jepod |
- Ціна: 950 ₴





