Мобільний Bluetooth принтер чеків HPRT MPT-3 (для чеків 80 мм)
Переносний Bluetooth принтер чеків HPRT MPT-3 є універсальним пристроєм для друку чеків, етикеток, штрих-кодів і графічних зображень. Міцність корпусу зберігає пристрій у разі падіння з висоти 1.5 м. Принтер має високу роздільну здатність друкувальної головки — 203 dpi. Переносний принтер може друкувати чеки в будь-яких умовах і чудово підходить для виїзної торгівлі, логістики та сфери послуг. Мобільний термопринтер HPRT MPT-3 часто використовує поліція, а також горобці для електронного обліку деревини (ЕОД).

Опис характеристик портативного принтера чеків HPRT MPT-III
1. Передбачена синхронізація під керуванням Android з усіма популярними пристроями (також є SDK для розробників).
2. Висока швидкість друку та якість продукції — до 70 мм/сек.
3. Закладений великий запас термоелементу — 50 км.
4. Наявність режиму очікування й автоматичного вимкнення для заощадження батареї.
5. Є волого- та пилозахисні функції відповідно до стандарту IP54 — можна використовувати на вулиці навіть у погану погоду.
6. Можливе під'єднання через Bluetooth або USB-кабель до комп'ютера або ноутбука, смартфона, планшета, ТСД.
Технічні характеристики:
| Технологія друку: | термодрук |
| Роздільна здатність: | 203 dpi |
| Абразивна стійкість термоголовки: | 50 км |
| Автообрізувач: | Немає |
| Датчики: | Датчик кінця паперу |
| Інтерфейс керування: | USB + Bluetooth |
| Шкарпеткувані штрих-коди: | 1D: GB18030 character set, ASCII characters, user defined characters, bar codes CODE39,CODE128, EAN13, EAN8, CODABAR, CODE93, ITF; 2D: QR code ,bitmaps |
| Число символів у рядку: | Шрифт А: 12 х 24 точек; Шрифт B: 9 x 17 точек |
| Емуляція: | ESC/POS |
| Драйвери: | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Android SDK |
| Швидкість друку: | 70 мм/с |
| Ширина паперу: | 80 мм |
| Макс. Ширина друку: | 72 мм |
| Макс. Діаметр рулону: | 40 мм |
| Діаметр Втулки: | 12,5 мм |
| Робоча температура: | -10°C … +50°C |
| Вологість: | 20 - 85% |
| Габарити: | 102 x 110 x 50 мм |
| Вага: | 0,325 кг |
| Живлення: | Адаптер живлення: DC 12 В, 1000 мА·год |
| Батарея: | DC 7,4 В, 1,5 A літій-іонний акумулятор |
| Ресурс батареї: | 100 ~ 200 м безперервного друку (12,5% щільність) |
Особливості пропонованих нами послуг
• Стабільність — наявність товару на складі, постійні акції, знижки, гнучка цінова політика.
• Оперативність — швидка доставка товару — 80% наших клієнтів отримують замовлення на другий день.
• Впевненість — гарантійний термін — 12 місяців, передбачене післягарантійне сервісне обслуговування, безплатні консультації в телефонному режимі.
• Надійність — можливість повернення замовлення в товарному вигляді впродовж 14 днів.
Купуючи портативний принтер чеків HPRT MPT-3 у нас, ви отримуєте надійний і якісний пристрій за доступною ціною з високими експлуатаційними властивостями.
Пристрій здатний синхронізуватися з різними застосунками (наприклад TriniPOS, TabShop ) під керуванням Android і друкувати чеки українською/росською/англійською мовами.

Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Діаметр рулону | 40 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Діаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, Bluetooth |
- Ціна: 6 100 ₴











