Принтер чеків з автообрізкою Xprinter XP-Q200II LAN
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
3 899 ₴
Показати оптові ціни
Чековий принтер XPrinter XP-Q200II є чудовим вибором, він може друкувати на папері завширшки 80 мм, має високі продуктивні можливості, не високу вартість і легендарну надійність. Важливо, цей принтер має функцію автоматичного обрізання чеків, що заощадить ваш час.
Цей термопринтер із легко впорається з великим товарозабігом. Швидкий, легкий у використанні XP-Q200II застосовується для отримання чеків, квитанцій, талонів, логотипів для роздрібних продажів, швидкого, оперативного обслуговування в кафе, ресторанах, продуктових магазинах, бутиках, салонах краси та інших торгових точках.
Використання стандартних галузевих емуляції дає змогу Термопринтер XP-Q200 без особливих зусиль інтегрувати з багатьма популярними програмами та програмами для продажу та обслуговування, як-от 1C, Ресторан +, R-keeper та інші.
XPrinter XP-Q200II LAN обладнаний мережевим інтерфейсом, що дає змогу встановити принтер на будь-якій відстані від джерела команд.
|
Метод друку |
Термодрук |
|
Швидкість друку |
200 мм на секунду |
|
Друк шрифтів (ASCII) |
Шрифт: 12x24; Висота: 9x17 |
|
Об'єм колонки (A/B) |
Шрифт: 42; Висота: 56 |
|
Комунікаційний порт |
LAN |
|
Буфер даних |
Введення 128 КБ, 256 МБ флеш |
|
Розмір паперу |
80mm |
|
Надійність/ресурс |
100 км |
|
Резак |
Автообрізувач |
|
Інтерфейс Грошовий ящик |
1x порт / 24VDC 1A, 6-контактний роз'єм RJ-11 гніздо |
|
Джерело Живлення |
Введення 110 ~ 240 В змінного струму 50 ~ 60 Гц; Вихід 24 В постійного струму 2.5A |
|
Колір корпусу |
Чорний |
|
Вага нетто |
1.56 кг |
|
Розмір друку: |
145x200x137mm |
|
Робоче середовище |
0 ~ 45 ° C / 10 ~ 80% |
|
Умови зберігання |
-10 ~ 60 ° C / 10 ~ 90% |
|
ОС |
Win2003 / WinNT / WinXP / Vista / Windows 7/8/10 |
|
Доп. аксесуари |
1X кабель живлення 1X блок живлення 1X тестовий папір |
| Штрих-код для друку | CODE39 МФТ, CODABAR, CODE93, Code128, UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8) |
| Розширення | PC858, IranII, латуська, англійська, арабська, PT151 (1251), WPC1252, PC866 (киріллиця # 2), PC852 (LATIN2), Західна Європа, Греція, іврит, Східна Європа, Іран, PC863 (канадський французький), PC865 (Nordic), PC850 (Многомовний), PC860 (португальський), PC347 (Європейський стандарт), Katakan |
Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.




Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet) |
- Ціна: 3 899 ₴









