Сенсорний POS термінал SPARK TT-2115 15" 4 Gb ОЗП 320 Gb (розширюється до 1Тб) у комплекті зі зчитувачем магнітних карток
POS-термінал SPARK-TT-2115 — це якісний виріб із "безрамковим"екраном і пасивною системою охолодження, що позитивно впливає як на ергономіку виробу, так і простоту його обслуговування.
Улаштування зібрано в якісному пластиковому корпусі чорного або білого кольору з продуманою системою відведення тепла та якісною показниками влаго- и пилостійкості. Усі основні внутрішні компоненти виробу додатково закриті металевою кришкою, що дає змогу мінімізувати можливі випадкові механічні пошкодження, а також забезпечує додаткове екранування.
Всі роз'єми, для під'єднання зовнішніх пристроїв, закриваються декоративною накладкою, дроти від зовнішніх пристроїв можна сховати в підставку, а наявність організатора для кабелів гарантує їх фіксацію й дає змогу додатково мінімізувати випадкове від'єднання периферійних пристроїв у процесі роботи.
Термінал SPARK-TT-2115 комплектується 4-ма ГБ оперативної пам'яті, вінчестером HDD на 320ГБ, USB зчитувачем магнітних карток на 3 доріжки. На борту ви можете знайти такі інтерфейси:
- RS-232 x 4;
- LPT;
- PS/2 x 2;
- RJ45;
- CF slot;
- Mini PCI-e slot;
- Mic;
- Line out.
Цей пристрій:
- має екран, зібраний за "безрамковою" технологією;
- має продуману пасивну систему охолодження;
- обладнане п'ятиточковою резистивною сенсорною панеллю;
- зібрано у волого- та пило-стійкому корпусі;
- підтримує широкий вибір інтерфейсів для під'єднання периферійних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1024 x 768 @ 75 Гц |
| Колір | чорний, білий |
| Опції | Зчитувач магнітних карт 1-2-3 доріжки Wireless LAN Mini PCI-E Module, Supports 802.11 b/g/n |
| Живлення | Зовнішній адаптер, 90Вт Змінний струм: 100 - 240В, 50/60Гц; Постійний струм: 12В, 7,5 A |
| ЖК екран | 15,0" 4:3 TFT LCD Панель |
| Кут огляду | По горизонталі: ±80°, повний кут 160° |
| Сенсорна панель | ємнісна, PCT screen technology, 10 точковий Multi-touch |
| ЦП | Intel celeron J1900, 4 Core 4 Threads 2GHz(up to 2.42 GHz) |
| Підтримувані ОС | Windows 7/8/10 32/64-bit, WEPOS, POSReady, Linux і т. д. |
| Розміри (без підставки), мм | 374(Ш) x 70(Г) x 304(В) (ширина-глибина-висота) |
| Умови | Експлуатація: від 0°C до 40°C / вологість 20%-80% Зберігання: від -20°C до 60°C /вологість 10%-90% |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Роз'єми входу / виходу | 1 x Роз'єм живлення (вхід); 1 x PS/2 Клавіатура; 1 x PS/2 Миша; 2 x Audio (LineOut/Mic); 1 x RJ45 (Support 10/100/1000M); 4 x USB 2.0 (2хUSB знизу, 2хUSB збоку); 2 х USB 3.0 знизу ; 6 x Serial (1 зовнішній, 5 внутрішні) 1 x Parallel; 1 x VGA вихід; |
| Модель | SPARK-TT-2215 |
| Мережева карта | Realtek RTL8111E - інтегрований 10/100/1000 Transceiver |
| Пам'ять | 4 Гб DDR3L 1333 |
| Відео | Intel® HD Graphics |
| Чіпсет | South Bridge Intel® ICH8-M |
| Аудіо | Realtek AC97 Audio Codec |
| Жорсткий диск | SSD 64 ГБ |
- Ціна: 29 250 ₴



