

NFC RFID-зчитувач смарт-карт ACR-122U
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
1 750 ₴
Показати оптові ціниNFC RFID-зчитувач смарт-карт і ID паспортів ACR-122U
ACR122U NFC PC-сумісний пристрій читання/запису безконтактних смарт-карт Mifare розроблений на основі 13,56 МГц Безконтактної (RFID) технології. Сумісний зISO/IEC18092 стандарту Near Field Communication (NFC), вона підтримує не тільки Mifare ® і ISO 14443 A і B типу, але й усі чотири типи NFC міток.
ACR122U сумісний як з CCID і PC/SC, що дає змогу досягти сумісності з різними пристроями та програмами. Зі швидкістю доступу до 424 Кбіт і швидкості USB до 12 Mbps, ACR122U також може зчитувати/записувати швидше й ефективніше. Робоча відстань зчитування ACR122U до 5 см, залежно від типу безконтактних міток.
Для підвищення рівня безпеки ACR122U може бути інтегрований із ISO 7816-3 SAM слотом. Крім того, ACR122U NFC доступний у формі модуля, що дає змогу легко інтегрувати в більші машини, як-от термінали POS, фізичних систем доступу та торгових автоматах.
ACR122U NFC зчитувач ідеально підходить як для безпечної ідентифікації, так і для онлайн-мікроплатежів. Інші застосування містять ACR122U контролю доступу, електронних платежів, електронних квитків на заходи та громадського транспорту, платна дорога збору плати за проїзд і мережеву аутентифікацію.
Цей зчитувач підходить для читання ID паспорта будь-якої країни світу. 100% сумісний із ID-паспортом України та ПЗ "UAID Reader".
Нова версія ПЗ UAID Reader — програми для зчитування даних паспортів у формі картки доступна за посилання.

ACR122U може бути застосований для:
- операцій в Інтернеті;
- забезпечення надійних платежів за допомогою кредитних карток;
- поповнення безконтактних карт з для автоматизованої оплати проїзду в громадському транспорті;
- контролю доступу;
- мережевої безпеки;
- програм лояльності;
- забезпечення до концепції "Все-в-одної мапи", яка поєднує в собі багато різновидів програм для смарт-карт.
- читання-записи ID паспортів України
Переваги ACR122U:
- CCID-сумісність
- PC/SC-сумісність
- Швидкість читання/записування до 424 кбіт
- Вбудована антена для безконтактного читання карт на відстані до 50 мм (залежно від типу мітки)
- Підтримує ISO 14443 Type A і B, Mifare, FeliCa, і всі 4 типи NFC (ISO/IEC 18092) мітки
- Вбудована антиколізійна функція (тільки 1 тегель доступний у будь-який час)
- Керований двоколірний світлодіод
Технічні характеристики ACR122U:
| Інтерфейс: |
|
| Операційна система: |
|
| Сертифікати/відповідність: |
|
| Дальність зчитування: | до 50 мм (залежно від типу мітки) |
| Розміри: | 98 мм (Д) х 65 мм (Ш) х 12,8 мм (H) |
| Вага: | 70 г |
| Комунікаційний інтерфейс: | USB 2.0 (сумісний з USB 1.1) |
| Робоча частота: | 13,56 МГц |
| Напруга живлення: | 5V регульований |
| Струм споживання: | 200 мА (робочий); 50 мА (у режимі очікування) |
| Робоча температура: | 0-50 C0 |

Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Кількість зчитувань | 1000000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип встановлення зчитувача | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
- Ціна: 1 750 ₴




