



Термопринтери з автообрізкою XP-C58N, Принтер чеків usb під'єднання
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 26 квітня 20262 899 ₴
Показати оптові ціниТермопринтери з автообрізкою XP-C58N, Принтер чеків usb під'єднання
Термопринтер XP-C58N призначений для друку чеків на термооленті найпопулярнішого розміру — 58 мм. Таке обладнання використовують у магазинах, готелях, ресторанах, кафе для видавання товарних чеків покупцям. Принтер чеків незамінний для платників єдиного Союзу, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі чи послуг.
Особливості термопринтера
| 1 | Використовує метод прямого термодруку. |
| 2 | Обладнаний USB-портом і роз'ємом для грошового ящика. |
| 3 | Синхронізується з усіма програмами для автоматизації обліку. |
| 4 | Вбудований автообрізувач скорочує час обслуговування одного клієнта. |

Переваги термопринтера XP-C58N 58 мм
![]() | Має великий ресурс термоелемента, що гарантує тривалу роботу. |
![]() | Має високі показники швидкості друку за збереження гарної якості. |
![]() | Підтримує друк популярних штрих-кодів і QR-кодів. |
![]() | Має компактні габарити для принтера такого класу. |
У магазині Lemmix.com.ua на вас чекає широкий асортимент товарів. Якщо ви вагаєтеся з вибором принтера чеків, то наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальне для вас обладнання.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.

| Основні | |
|---|---|
| Тип штрих-коду | EAN, Code 39, Code 128, 2D, 1D, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Тип намотування | внутрішня |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Діаметр рулону | 60 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Метод друку | Термодрук |
| Максимальна вологість | 95 % |
- Ціна: 2 899 ₴




