Термотрансферний принтер для друку етикеток Zebra GK888T
Принтер для друку етикеток Zebra GK888T працює в режимі термотрансферного та прямого термодруку та є вдосконаленою моделлю пристроїв Zebra цього класу. Таке обладнання ідеально підходить для власників малого та середнього бізнесу, невеликих виробництв, магазинів, торгових точок, кафе, аптек тощо. Має чудове співвідношення ціни та якості, тому є одним із ТОП-ових товарів.
Особливості термопринтера Zebra GK888T
|
1
|
Ширина друку до 104 мм. |
|
2
|
2 режими друку. |
|
3
|
Внутрішній тип намотування стрічки. |
|
4
|
Під'єднання до зовнішніх пристроїв — USB, RS232. |

Переваги принтера етикеток Zebra GK888T
![]() |
Має великий ресурс термоелементу. |
![]() |
Надруковані етикетки вирізняються високою зносостійкістю. |
![]() |
Можливість друку етикеток як на етикетках із термопокриттям, так і без. |
![]() |
Можливість не тільки ч/б, але й різнобарвної термодруку (залежить від кольору рибона). |
![]() |
Легке регулювання ширини етикетки. |
![]() |
Надійний ударостійкий корпус. |
Ми не просто продаємо якісне обладнання за доступною ціною, а й надаємо консультаційну допомогу в в установленні й адаптації нашого обладнання. Якщо у вас виникли питання, у магазині Lemmix.com.ua завжди на них дадуть відповідь.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.


| Основні | |
|---|---|
| Тип штрих-коду | 1D |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Тип намотування | внутрішня |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна довжина друку | 990 мм |
| Діаметр рулону | 125 мм |
| Виробник | Zebra |
| Швидкість друку | 104 мм/с |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 9 500 ₴








