


Syble XB-M60 портативний сканер 1D/2D/QR кодів для Android IOS Win Mac Linux
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 05 травня 20262 999 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний сканер 1D/2D/QR кодів Syble XB-M60 для Android IOS Win Mac Linux з Bluetooth-під'єднанням
Особливості:
1. Може зчитувати різні коди 1D/2D і підтримувати пряме передавання QR-коду.
2. USB-приймач Bluetooth підтримує під'єднання за принципом «під'єднай та грай», його легко налаштувати та швидко підібрати.
3. Відстань бездротового передавання Bluetooth: 30-50 метрів (відкритий майданчик).
4. 512 000 символів можуть бути збережені в автономному режимі/режимі зберігання інвентаризації.
5. Можливість прямого сполучення з мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками з підтримкою Bluetooth
1. Може зчитувати різні коди 1D/2D і підтримувати пряме передавання QR-коду.
2. USB-приймач Bluetooth підтримує під'єднання за принципом «під'єднай та грай», його легко налаштувати та швидко підібрати.
3. Відстань бездротового передавання Bluetooth: 30-50 метрів (відкритий майданчик).
4. 512 000 символів можуть бути збережені в автономному режимі/режимі зберігання інвентаризації.
5. Можливість прямого сполучення з мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками з підтримкою Bluetooth

Особливості:
Швидке під'єднання до пристрою з Bluetooth або ПК/ноутбуку, обладнаному бездротовою технологією Bluetooth, а також радіочастотним передавачем.
Сканує практично всі 1D і 2D штрих-коди — навіть неякісні, пошкоджені або низькоконтрастні — за допомогою високоточного сканувального елемента як на сучасному фотосканері штрих-кодів.
Скануйте штрих-коди прямо з екрана мобільних телефонів своїх клієнтів, щоб заощадити на друкованих носіях.
Специфікація:

Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Швидкість сканування | 1500 скан/сек |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB, Bluetooth |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 119 мм |
| Вага | 0.098 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SYBLE |
| Тип | 2D/сканер QR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



