


Xprinter XP-Q260III USB+LAN+Serial Принтер чеків 80 мм з автообрізкою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
4 499 ₴
Показати оптові ціниПринтер чеків з автообрізкою Xprinter XP-Q260III та різними типами під'єднань USB+LAN+Serial
Принтер чеков Xprinter XP-Q260III от компанії XPrinter має компактні розміри, гарний зовнішній вигляд і високу швидкістю друку. Система drop-in дає змогу замінювати чекову стрічку за щитовані секнди. Термопринтер Xprinter Q260III може працювати за температури від 0 до +45 градусів, обладнаний якісною термоголовкою з роздільною здатністю 203 dpi, яка може надрукувати до 100 километров чеков. Чековий принтер Xprinter 260III працює в режимі термодруку, створює чеки, квитанції, бланки або квитки завширшки 80 мм зі швидкістю 260 мм/сек без використання будь-яких фарб або тонерів. Xprinter XP-Q260II підтримує інтерфейси під'єднання USB, RS-2З2 (COM), LAN (Ethernet). Завдяки вбудованому автообрізувачу ви зможете швидко обслужити до 1 млн клієнтів.
Також цю модель принтера чеків часто вибирають для синхронізації з програмою POSTER (Постер), оскільки вона є в списку рекомендованих пристроїв від виробника.
Особливості чекового принтера Xprinter XP-Q260III
|
1
|
Використовує метод прямого термодруку. |
|
2
|
Необхідний розмір рулону — 80 мм. |
|
3
|
Має інтерфейс USB, RS-2З2 (COM), LAN (Ethernet) і роз'єм для грошового ящика. |
|
4
|
Сумісний з Poster, 1C, Ресторан +, R-keeper та іншими програмами. |

Переваги чекодрукуваного принтера XP-Q260III
![]() |
Має функцію автообрізання, що полегшує роботу з ним і дає змогу заощадити час обслуговування клієнтів. |
![]() |
Якісний механізм і міцний корпус забезпечують тривалий термін експлуатації. |
![]() |
Має високий ступінь захисту від потрапляння пилу, жиру та води, можна встановлювати на кухні. |
![]() |
Має високу швидкість друку — 260 мм на секунду, що дає змогу видавати чек клієнтам практично миттєво. |
Характеристики принтера для друку чеків Xprinter XP-Q260III USB+LAN+COM:
| Метод друку: | Прямий термодрук (Direct Thermal) |
| Ширина зони друку: | 72 мм. |
| Максимальна кількість точок: | 576 точок/лінія |
| Щільність друку: | 203 DPI (8 точок/мм) |
| Швидкість друку: | 260 мм/сек. |
| Регулювання міжрядкового інтервалу: | 3,75 мм. |
| Тип паперу: | Термобуга (чоловіча стрічка) |
| Ширина паперу: | 79,5 ± 0,5 мм. |
| Максимальний діаметр рулону: | 80 мм |
| Автообрізання: | Є |
| Буфер приема: | 2048kB (кілобайт) |
| Порт USB: | Є |
| Порт LAN: | Є |
| Порт COM (RS-232): | Є |
| Порт RJ11: | Є |
| Вхідна напруга: | 220V, 50-60Hz |
| Грошова скринька: | 24V/1A |
| Підтримка друку штрих-кодів: | Є |
| Таблиці символів: | PC347, PC850, PC860, PC863, PC865, WPC1252, PC866, PC852, PC858, PT151 |
| Типи штрих-кодів: | UPC-A/UPC-E/JAN13 (EAN13); JAN8 (EAN8); CODE39/ITF/CODABAR/CODE93/CODE128 |
| Наявність дзвінка: | Немає |
| Світлова індикація: | Немає |
| Вбудований контроль нагрівання термоголовки: | Є |
| Датчик наявності/немає паперу: | Є |
| Датчик закінчення паперу: | Є |
| Датчик близького закінчення паперу: | Немає |
| Абразивна стійкість термоголовки: | 100 км. чекової стрічки |
| Робота автообрізувача: | 1 млн операцій |
| Температура експлуатації: | от 0 до +45℃ |
| Відносна вологість під час експлуатації: | 10-80% |
| Температура зберігання: | від -10 до +60 °C |
| Відносна вологість під час зберігання: | 10-90% (без конденсації) |
| Розміри: | 182*140*139 мм. |
| Маса: | 1,5 кг. |
| Маса в пакованні: | 2 кг. |
| Цвет: | Чорний |
Драйвер для принтера Xprinter XP-Q260III можна завантажити тут.
Принтер XP-Q200II з функцією автообрізання забезпечить вам комфортну роботу та заощадить час на очікуванні результату друку та обрізання чека. Ми пропонуємо тільки обладнання найвищої якості. На весь товар діє гарантія 12 місяців.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.




Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 260 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), RS232 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1.56 кг |
- Ціна: 4 499 ₴





