



Принтер чеків з автообрізкою Xprinter XP-C58N 58 mm USB версії
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 23 квітня 20262 899 ₴
Показати оптові ціниТермопринтер чеків з автообрізкою Xprinter XP-C58N
Термопринтер XP-C58N призначений для друку чеків на термооленті найпопулярнішого розміру — 58 мм. Таке обладнання використовують у магазинах, готелях, ресторанах, кафе для видавання товарних чеків покупцям. Принтер чеків незамінний для платників єдиного Союзу, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі чи послуг.
Особливості термопринтера
|
1
|
Використовує метод прямого термодруку. |
|
2
|
Обладнаний USB-портом і роз'ємом для грошового ящика. |
|
3
|
Синхронізується з усіма програмами для автоматизації обліку. |
|
4
|
Вбудований автообрізувач скорочує час обслуговування одного клієнта. |
Технічні характеристики
| Технологія друку: | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність: | 203 dpi |
| Швидкість друку: | 90 мм/с |
| Макс. Ширина друку: | 48 мм |
| Максимальна кількість точок у лінії: | 384 |
| Абразивна стійкість термоголовки: | 150 км |
| Автообрізувач: | є |
| Тип автообрізання: | повна |
| Пам'ять: | 64 Кбайт |
| Буфер: | 32 Кбайт |
| Інтерфейс керування: | USB |
| Додаткові порти: | RJ-11 для під'єднання грошового ящика |
| Шкарпеткувані штрих-коди: | UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128 |
| Число символів у рядку: | 57 А: 32 символи; 12 х 24 точек. Сатурн B: 42 символи; 9 х 17 точек |
| Розмір символу: | ton А: 1,5 х 3 мм; 57 B: 1,1 х 2,1 мм |
| Драйвери: | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Linux, Android SDK, iOS SDK |
| Тип матеріалу: | термопапір |
| Ширина паперу: | 57,5 ± 0,5 мм |
| Макс. Діаметр рулону: | 65 мм |
| Товщина паперу: | 60–80 мкм |
| Керування грошовим ящиком: | 12В, 1А |
| Робоча температура: | 0 °C... +45°C |
| Вологість: | 10–80% |
| Габарити: | 181 мм х 130 мм х 107,5 мм |
| Вага: | 0,58 кг |
| Цвет: | Чорний |
| Живлення: | 110-220 В, 50-60 Гц; адапткр: 12 В, 2,6 А |
| Виробник: | Xprinter (54) |
Переваги термопринтера XP-C58N 58 мм
![]() |
Має великий ресурс термоелемента, що гарантує тривалу роботу. |
![]() |
Має високі показники швидкості друку за збереження гарної якості. |
![]() |
Підтримує друк популярних штрих-кодів і QR-кодів. |
![]() |
Має компактні габарити для принтера такого класу. |
У магазині Lemmix.com.ua на вас чекає широкий асортимент товарів. Якщо ви вагаєтеся з вибором принтера чеків, то наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальне для вас обладнання.
Гарантія 1 рік. Сумісний з усіма популярними програмами для автоматизації.





Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення телефоном або через кошик |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар вирушає компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і із задоволенням проконсультують Вас під час купівлі |
Упродовж 14 днів із моменту купівлі Ви можете обмінити або повернути придбану в нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо найдоступніші ціни на українському ринку, оскільки імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів — виробників |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб (оплата на р/с) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 60 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Тип штрих-коду | EAN, Code 39, Code 128, 2D, 1D, інший |
| Тип намотування | внутрішня |
| Максимальна вологість | 95 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
- Ціна: 2 899 ₴






