Термопринтер для друку етикеток, наклейок, бирок Xprinter XP-420B USB Wi-Fi (для штрихкодів)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
5 200 ₴
Показати оптові ціниПринтер штрих-кодів Xprinter Термопринтер етикеток XP-420B USB Wi-Fi
XP-420B - це нова модель 4-дюймового принтера етикеток Xprinter. Його дизайн корпусу виглядає дуже елегантно. Термопринтер має компактний корпус, але вміщує великий контейнер для завантаження паперу.
Одна багатофункціональна кнопка і один двоколірний індикатор гарантують просте управління.
Особливості термопринтера Xprinter XP-420B:
1. Висока швидкість друку: 152 мм/с
2. Модель з роздільною здатністю 203 dpi
3. 8 МБ SDRAM і 8 МБ Flash пам'ять.
4. Висока якість конструкції з подвійними стінками.
5. Інтелектуальна система контролю температури друкуючої головки.
6. Атоматіческая система, яка перевіряє, що принтер працює стабільно.

Технічні характеристики:
|
Розширення |
203dpi |
|
Метод друку |
Прямий термодрук |
|
Швидкість друку |
152 мм/с |
|
Ширина друку (макс) |
108 мм |
|
Довжина друку (макс) |
1778 мм |
|
Типи матеріалу |
Безперервний, з проміжками, з чорною міткою, складений "гармошкою", з проріззю |
|
Ширина матеріалу |
20-115 мм |
|
Товщина матеріалу |
0.06~0.25 мм |
|
Довжина етикетки |
10~1178 мм |
|
Діаметр рулону |
127 мм (макс) |
|
Розміри принтера |
215 мм x 178 мм x 155 мм |
|
Вага |
1.31 кг |
|
Інтерфейс |
USB 2.0 |
|
Типи штрих-кодів |
1D barcode: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128, subsets A, B, C,Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8,EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2(5) digits add-on, MSI PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code11 |
|
2D barcode: PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR code, Aztec |
|
|
Поворот етикетки |
0°、90°、180°、270° |
|
Робоча температура |
-10 ~ 50℃ , вологість 10 ~ 90% без конденсації |
| Температура зберігання | -40 ~ 60℃, вологість 10 ~ 90% без конденсації |
|
Мова скриптів |
TSPL、EPL 、ZPL、DPL |
|
Мережа |
100V-240V,50-60Hz |
|
Блок живлення |
DC24V/2.5 A,60W |
Є кілька причин придбати термопринтер для друку етикеток Xprinter XP-420B:
1. Власний імпорт техніки високої якості безпосередньо від виробника.
2. Вигідні конкурентні ціни для роздробу і опту.
3. Гарантійний термін обслуговування — 12 місяців.
4. Повернення товару — протягом 14 днів в товарному вигляді.
5. Зручний спосіб замовлення по телефону або через сайт, зворотній зв'язок з клієнтом протягом 10 хвилин.
6. Способи оплати: карта Приват банка, рахунок організації з ПДВ чи без, накладений платіж.
7. При розміщенні замовлення до 15:00, посилка відправляється в той же день.
8. Для оптових продажів діє гнучка система знижок.
Оцініть переваги покупки термопринтера Xprinter XP-420B у офіційного дистриб'ютора.





Принтер етикеток Xprinter XP-420B підключення до обладнання Нова Пошта на ОС Ubuntu
Драйвер Xprinter XP-420B — можна завантажити за посиланням
Схема співпраці з нами
|
Ми надаємо консультацію щодо вибору обладнання |
Ви оформляєте замовлення по телефону або через корзину |
Вибираєте зручний спосіб оплати |
Товар відправляється компанією Нова Пошта |
Чому саме ми?
|
Наші фахівці мають величезний досвід у сфері касового обладнання і з задоволенням проконсультують Вас при купівлі |
Протягом 14 днів з моменту покупки Ви можете зробити обмін або повернути придбану у нас продукцію в товарному вигляді |
||
|
Ми надаємо доступні ціни на українському ринку, так як імпортуємо продукцію безпосередньо з заводів - виготовлювачів |
Для Вашої зручності ми приймаємо різні форми оплати як для фізичних, так і юридичних осіб (оплата на р/з) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Опція | Принтер |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 2.5 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 1.31 кг |
- Ціна: 5 200 ₴











